MailPoet - MP2 - en to nl_NL translation catalogue (1232 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
nl_NL: %1$s e-mail(s) ingepland.

en:  %1$s subscriber has been deleted.
nl_NL:  %1$s abonnee is verwijderd.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
nl_NL:  %1$s abonnees zijn verwijderd.

en: "%2$s" imported from %1$s
nl_NL: "%2$s" geïmporteerd uit %1$s

en: "Read more" text
nl_NL: "Meer lezen"-tekst

en: "View in browser"
nl_NL: "In browser bekijken"

en: %1$s day | %1$s days
nl_NL[0]: %1$s dag
nl_NL[1]: %1$s dagen

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
nl_NL: %1$s e-mails verschijnen meer dan eens in je bestand: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
nl_NL: %1$s e-mails zijn niet geldig: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
nl_NL: %1$s e-mails iedere %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
nl_NL[0]: %1$s uur
nl_NL[1]: %1$s uur

en: %1$s minute | %1$s minutes
nl_NL[0]: %1$s minuut
nl_NL[1]: %1$s minuten

en: %1$s out of %2$s sent.
nl_NL: %1$s van de %2$s verzonden.

en: %1$s second | %1$s seconds
nl_NL[0]: %1$s seconde
nl_NL[1]: %1$s seconden

en: %1$s subscriber has been added to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is toegevoegd aan "%2$s".

en: %1$s subscriber has been confirmed.
nl_NL: %1$s abonnee is bevestigd.

en: %1$s subscriber has been moved to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is verplaatst naar "%2$s".

en: %1$s subscriber has been removed from "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is verwijderd van "%2$s".

en: %1$s subscriber has been removed from all existing lists.
nl_NL: %1$s abonnee is verwijderd van alle bestaande lijsten.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
nl_NL: %1$s abonnees toegevoegd aan %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn toegevoegd aan "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
nl_NL: %1$s abonnees zijn bevestigd.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn veplaatst naar "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn verwijderd uit "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
nl_NL: %1$s abonnees zijn verwijderd uit alle bestaande lijsten.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
nl_NL: %1$s abonnees zijn geëxporteerd. Haal het geëxporteerde bestand [link]hier[/link] op.

en: %1$s week | %1$s weeks
nl_NL[0]: %1$s week
nl_NL[1]: %1$s weken

en: %1$s year | %1$s years
nl_NL[0]: %1$s jaar
nl_NL[1]: %1$s jaar

en: %1$s's import list
nl_NL: importlijst van %1$s

en: %1$sth
nl_NL: %1$sste

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
nl_NL: %d bestand(en) is/zijn succesvol geüpload.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl_NL: %s oversschrijdt de maximumuploadgrootte mbv de multifile-uploader van de browser.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl_NL: %s overschrijdt de maximumuploadgrootte voor deze site.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
nl_NL: Beweeg de muis over %sbewerken%s om de knop 'bewerken' hieronder te tonen.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl_NL: Het is niet gelukt &#8220;%s&#8221; te uploaden.

en: &lt; Prev
nl_NL: &lt; Vorige

en: (%1$s votes)
nl_NL: (%1$s stemmen)

en: , %1$s of which were %2$s
nl_NL: , %1$s daarvan waren %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
nl_NL: ... of een nieuwsbrief hieronder dupliceren om de opmaak ervan te kopiëren.

en: 1 line | %d lines
nl_NL[0]: 1 regel
nl_NL[1]: %d regels

en: 1st
nl_NL: 1e

en: 2nd
nl_NL: 2e

en: 3rd
nl_NL: 3e

en: 5 Minute User Guide
nl_NL: 5-Minuten-gebruikershandleiding

en: 80,000 Users Can’t Be Wrong
nl_NL: 80.000 tevreden gebruikers

en: << Back
nl_NL: << Terug

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
nl_NL: Een spiksplinternieuwe MailPoet. Laat de pret beginnen.

en: A New But Familiar Experience
nl_NL: Een nieuwe maar bekende ervaring

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
nl_NL: Er wordt een aanvinkvakje toegevoegd om gebruikers de mogelijkheid te geven zich aan te melden voor een nieuwsbrief, tijdens een aankoop in je webwinkel.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
nl_NL: Er is een nieuwe lijst "%1$s" aangemaakt op basis van dit onderdeel.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
nl_NL: Een abonnee wordt doorgestuurd naar een door jou gekozen pagina, nadat hij op de afmeldlink onderin de nieuwsbrief klikt.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
nl_NL: Het thema %1$s bestaat al. Om het te overschrijven, vink het bijbehorende selectievakje aan alvorens te uploaden.

en: A well designed plugin for a simple idea.
nl_NL: Een goed ontwikkelde plugin voor een eenvoudig idee.

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: Action Required
nl_NL: Actie vereist

en: Actions will be executed after %1$s messages
nl_NL: Acties worden uitgevoerd na %1$s berichten

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate MailPoet Premium Version
nl_NL: Activeer de Mailpoet Premium-versie

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
nl_NL: Activeren als je SMTP-poorten zijn geblokkeerd.

en: Activate now
nl_NL: Nu activeren

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add / Edit group of posts
nl_NL: Toevoegen/bewerken groep berichten

en: Add Images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen

en: Add Link & Alternative text
nl_NL: Link en alternatieve tekst toevoegen

en: Add List
nl_NL: Lijst toevoegen

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add Subscriber
nl_NL: Abonnee toevoegen

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
nl_NL: Voeg een selectievakje toe aan je formulieren en kies aan welke lijst de gebruiker toegevoegd wordt.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
nl_NL: Voeg een selectievakje toe aan de betaalpagina, zodat klanten zich kunnen abonneren op je MailPoet-nieuwsbrieven.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
nl_NL: Voeg een selectievakje toe aan het registratieformulier van deze plugin, zodat nieuwe gebruikers zich kunnen aanmelden op een door jou gekozen lijst.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
nl_NL: Voeg een link toe in de footer van alle nieuwsbrieven, zodat abonnees hun profiel en lijsten kunnen bewerken. [link]Zie je eigen profielpagina.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
nl_NL: Voeg een nieuw veld toe aan je formulieren, zodat bezoekers zich kunnen inschrijven op je MailPoet-nieuwsbrieven.

en: Add item
nl_NL: Item toevoegen

en: Add link / Alternative text
nl_NL: Link / alternatieve tekst toevoegen

en: Add list
nl_NL: Lijst toevoegen

en: Add more themes
nl_NL: Meer thema's toevoegen

en: Add new field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add to list
nl_NL: Aan lijst toevoegen

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: After submit...
nl_NL: Na verzenden...

en: Align center
nl_NL: Centreren

en: Align left
nl_NL: Links uitlijnen

en: Align right
nl_NL: Rechts uitlijnen

en: All
nl_NL: Alle

en: All %1$s subscribers are selected.
nl_NL: Alle %1$s abonnees zijn geselecteerd.

en: All New Interface
nl_NL: Een nieuwe interface

en: All Newsletters
nl_NL: Alle nieuwsbrieven

en: All Sent
nl_NL: Alles verzonden

en: All subscribers on this page are selected.
nl_NL: Alle abonnees op deze pagina zijn geselecteerd.

en: All-New MailPoet Sending Service
nl_NL: Volledig nieuwe MailPoet verstuurservice

en: Allow HTML edits
nl_NL: Sta het bewerken van HTML-code toe

en: Allow site admins to change the sending method
nl_NL: Sta sitebeheerders toe de verzendingsmethode aan te passen

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
nl_NL: Sta sitebeheerders toe de aanmeldingsbevestiging uit te schakelen

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
nl_NL: Sta gebruikers die zich op de site registreren toe zich te abonneren op een nieuwsbrief van je keuze.

en: Allowed Files
nl_NL: Toegestane bestanden

en: Alphanumerical
nl_NL: Alfanumeriek

en: Already paid?
nl_NL: Al betaald?

en: Alternative text:
nl_NL: Alternatieve tekst:

en: Alternatively, try the demo (new tab).
nl_NL: Of probeer de demo (nieuwe tab).

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het uploaden. Probeer het later opnieuw.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
nl_NL: Er is een fout opgetreden. [link]Meer details tonen[/link].

en: And taxonomies as well...
nl_NL: En ook taxonomieën...

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Archive page shortcode
nl_NL: Shortcode voor de archiefpagina

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
nl_NL: Weet je zeker dat je de juiste poort geselecteerd hebt? Je kunt het veld leeg laten als je niet weet wat je in moet vullen

en: Are you sure you want to delete this custom field?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit aangepaste veld wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this form?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit formulier wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de %1$s-abonnees wilt negeren van de lijst %2$s?

en: Ask for:
nl_NL: Vragen naar:

en: August
nl_NL: Augustus

en: Authentication
nl_NL: Authenticatie

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Auto Newsletters
nl_NL: Automatische nieuwsbrieven

en: Automatic latest content
nl_NL: Automatisch meest recente inhoud

en: Automatic newsletter
nl_NL: Automatische nieuwsbrief

en: Automatically add paragraphs
nl_NL: Paragrafen automatisch toevoegen

en: Automatically sent...
nl_NL: Automatisch verzonden...

en: Average rating: %1$s
nl_NL: Gemiddelde waardering: %1$s

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to lists
nl_NL: Terug naar lijsten

en: Back to selection
nl_NL: Terug naar selectie

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background color with alternate
nl_NL: Achtergrondkleur met alternatief

en: Batch insert options
nl_NL: Stapelinvoegopties

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
nl_NL: Wees creatief! Dit is het eerste dat je abonnees te zien krijgen. Maak hen nieuwsgierig om de e-mail te openen.

en: Blocked IP
nl_NL: Geblokkeerd IP-adres

en: Bookmarks Selection
nl_NL: Bladwijzerselectie

en: Bounce
nl_NL: Onbestelbaar

en: Bounce Email
nl_NL: E-mailadres voor onbestelbare e-mail

en: Bounce Handling
nl_NL: Afhandeling 'onbestelbare e-mails'

en: Bounce handling connection test
nl_NL: Test afhandeling 'onbestelbare e-mail'.

en: Bounce handling processing
nl_NL: Afhandeling 'onbestelbare e-mail' wordt uitgevoerd.

en: Bounced
nl_NL: Onbestelbaar

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Button label:
nl_NL: Knoptekst:

en: CSV file
nl_NL: CSV-bestand

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
nl_NL: Kan je bevestigen dat deze kolom overeenkomt met dat veld?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
nl_NL: Kan geen toegang krijgen tot CSV-bestand. Controleer de toegangsrechten voor deze map "%1$s"

en: Categories and tags
nl_NL: Categorieën en tags

en: Categories:
nl_NL: Categorieën:

en: Change log
nl_NL: Wijzigingen

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
nl_NL: Wijzig de inhoud van de footer in de %1$sSettings%2$s-pagina van MailPoet.

en: Charset
nl_NL: Karakterset

en: Check again what you're trying to import.
nl_NL: Controleer nogmaals wat je probeerde te importeren.

en: Check this box if you want transparency
nl_NL: Klik dit vakje aan als je transparantie wenst

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
nl_NL: Controleer nu je 'Postvak in' om de aanmelding te bevestigen.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
nl_NL: Controleer nu je inbox- of spammap om de aanmelding te bevestigen.

en: Checkbox
nl_NL: Aanvinkvakje

en: Checking license
nl_NL: Licentie controleren

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
nl_NL: Met vriendelijke groeten, je MailPoet Nieuwsbrief Plugin

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
nl_NL: Kies een VAN-naam en een e-mailadres voor mailmeldingen.

en: Choose a list
nl_NL: Kies een lijst

en: Clear selection
nl_NL: Selectie wissen

en: Click here to add a title or text.
nl_NL: Klik hier om een titel of tekst toe te voegen.

en: Click here to subscribe
nl_NL: Klik hier om je te abonneren

en: Click here to unsubscribe
nl_NL: Klik hier om je abonnement op te zeggen

en: Click here to view media.
nl_NL: Klik hier om media te bekijken.

en: Clicked
nl_NL: Aangeklikt

en: Clicked on
nl_NL: Aangeklikt

en: Clicks
nl_NL: Kliks

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Comparison table of both versions
nl_NL: Vergelijkende tabel van beide versies

en: Configuration and Permissions
nl_NL: Configuratie en rechten

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
nl_NL: SPF en DKIM onafhankelijk voor iedere site configureren.

en: Configure each site manually
nl_NL: Iedere site handmatig configureren

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
nl_NL: Configureer je DNS door het toevoegen van een sleutel/waarde-record in TXT-formaat zoals hieronder aangegeven.

en: Confirm Reinstallation
nl_NL: Herinstallatie bevestigen

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
nl_NL: Activering bevestigen van de Mailpoet Premium-plugin?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
nl_NL: Installatie van de Mailpoet Premium-plugin bevestigen?

en: Confirm unconfirmed subscribers
nl_NL: Onbevestigde abonnees bevestigen

en: Confirm your subscription to %1$s
nl_NL: Bevestig je aanmelding voor %1$s

en: Confirmation page
nl_NL: Bevestigingspagina

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
nl_NL: Gefeliciteerd, je Premium-licentie is actief. Nog één stap...

en: Contact Support
nl_NL: Contact opnemen met Support

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder om dit aan te passen, het zou configureerbaar moeten zijn.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy of
nl_NL: Kopie van

en: Copy paste in a text box
nl_NL: Kopieer en plak in het tekstvak

en: Create a new email
nl_NL: Een nieuwe e-mail creëren

en: Create a new form
nl_NL: Nieuw formulier aanmaken

en: Create a new list
nl_NL: Een nieuwe lijst creëren

en: Create and send newsletters or automated emails. Capture subscribers with a widget. Import and manage your lists. This version is being replaced by MailPoet 3. Support offered to Premium customers only. Updates are limited to security issues.
nl_NL: Maak en verzend nieuwsbrieven of geautomatiseerde e-mails. Bewaar abonnees met een widget. Importeer en beheer je lijsten. Deze versie wordt vervangen door MailPoet 3. Ondersteuning alleen voor Premium-klanten. Updates zijn beperkt tot beveiligingsproblemen.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
nl_NL: Creëer en verzend nieuwsbrieven. Importeer en beheer je lijsten. Voeg aanmeldformulieren toe in widgets, berichten en pagina's. Mailpoet (voorheen Wysija) is een freemium-plugin die regelmatig met nieuwe functionaliteit wordt aangevuld.

en: Created on
nl_NL: Aangemaakt op

en: Crunching&hellip;
nl_NL: Kraken&hellip;

en: Curious but not ready to make the switch? MailPoet 3 installs as a separate plugin so you can use both versions at the same time since they don’t conflict with each other. So you can install and try MailPoet 3, see what it’s like, and keep your archive and stats in MailPoet 2.
nl_NL: Ben je benieuwd maar nog niet klaar voor de overstap? MailPoet 3 installeert zich als een aparte plugin, je kunt dus beide versies op hetzelfde moment installeren en gebruiken. Geef MailPoet 3 dus eens een kans en kijk of je het leuk vind. Je kan MailPoet 2 houden voor het archief en je statistieken.

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
nl_NL: Huidige dag van de maand, zoals bijvoorbeeld: 1-ste, 2-de, 3-de, enz.

en: Current day of the month number
nl_NL: Nummer van huidige dag van de maand

en: Current month number
nl_NL: Nummer van huidige maand

en: Currently viewing
nl_NL: Momenteel aan het bekijken

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom dates
nl_NL: Aangepaste datums

en: Custom horizontal line
nl_NL: Aangepaste horizontale lijn

en: Daily summary of emails sent
nl_NL: Dagelijks overzicht van verzonden e-mails

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Date sent
nl_NL: Datum verzonden

en: Day
nl_NL: Dag

en: Debug mode
nl_NL: Debugmodus

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
nl_NL: Bepaal welke e-mails een nieuwe klant automatisch ontvangt, gebaseerd op het product dat hij net gekocht heeft. Dit is een Premium add-on voor WooCommerce.

en: Default style saved.
nl_NL: Standaardstijl opgeslagen.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete field
nl_NL: Veld verwijderen

en: Delete image for all newsletters?
nl_NL: Afbeelding voor alle nieuwsbrieven verwijderen?

en: Delete subscribers
nl_NL: Abonnees verwijderen

en: Delete these newsletters for ever?
nl_NL: Deze nieuwsbrieven permanent verwijderen?

en: Delete these subscribers forever?
nl_NL: Deze abonnees permanent verwijderen?

en: Delete this newsletter for ever?
nl_NL: Deze nieuwsbrief permanent verwijderen?

en: Delete this subscriber forever?
nl_NL: Deze abonnee permanent verwijderen?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
nl_NL: Een lijst verwijderen zal geen abonnees verwijderen.

en: Delivery method
nl_NL: Afleveringsmethode

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Details & PSD
nl_NL: Details en PSD

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Did these subscribers ask to be in your list?
nl_NL: Hebben deze gebruikers gevraagd om aan je lijst toegevoegd te worden?

en: Did we mention 80,000 users have already made the switch…? If you like using MailPoet 2, keep it—we’re maintaining it for security so you’ll always be safe. Just know that when you switch to MailPoet 3, you’ll enjoy regular updates, new features, and improvements into the future.
nl_NL: Hebben we al verteld dat er al 80.000 gebruikers zijn overgeschakeld...? Als je MailPoet 2 leuk vind kun je het blijven gebruiken, we brengen nog steeds beveiligingsupdates uit. Hou er rekening mee dat enkel MailPoet 3 nieuwe updates, nieuwe functies en verbeteringen ontvangt in de toekomst.

en: Did you know we rebuilt MailPoet to help you send even better emails? Start using MailPoet 3 today!
nl_NL: Wist je al dat we MailPoet volledig hebben vernieuwd om je nog betere e-mails te laten versturen? Ga vandaag nog aan de slag met MailPoet 3!

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Display and insert options
nl_NL: Opties wergeven en toevoegen

en: Display label within input:
nl_NL: Toon label binnen input:

en: Display labels in inputs
nl_NL: Labels weergeven in inputs

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
nl_NL: Weergaveproblemen? [link]Bekijk deze nieuwsbrief in een browser.[/link]

en: Display...
nl_NL: Weergeven...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
nl_NL: Wordt aan de bovenzijde van de nieuwsbrieven geplaatst. Vergeet niet de linktag in te voegen, dwz: [link]De link[/link]

en: Divider
nl_NL: Afscheiding

en: Divider Selection
nl_NL: Selectie voor afscheiding

en: Dividers Selection
nl_NL: Afscheidingsselectie

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
nl_NL: Vergelijk niet als een 'datumveld' als de meeste regels voor die kolom dezelfde fout tonen.

en: Do or do not. There is no try.
nl_NL: Doen of niet doen. Er valt niks te proberen.

en: Do you want to install that version?
nl_NL: Wil je die versie installeren?

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
nl_NL: Vergeet niet het volgende toe te voegen: <br><br>[activation_link]Bevestig je aanmelding.[/activation_link]. <br><br>Optioneel: [lists_to_confirm]

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
nl_NL: Vind je de add-on die je zoekt niet? <a href="%s">Meld ons dan wat je zoekt</a> via ons contactformulier.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
nl_NL: Verstuur niet naar bestaande abonnees, maar uitsluitend naar nieuwe.

en: Don't wait & send right now.
nl_NL: Niet wachten, direct verzenden.

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download MailPoet 3 now
nl_NL: Download MailPoet 3 nu

en: Download as .zip
nl_NL: Als .zip downloaden

en: Download original Photoshop file
nl_NL: Originele Photoshop-bestand downloaden

en: Download the Premium plugin.
nl_NL: De Premium-plugin downloaden.

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
nl_NL: Versleep %1$stekst, berichten, dividers.%2$s. Kijk aan de rechterzijde.

en: Drag the widgets below into your newsletter.
nl_NL: Sleep de widgets hieronder naar de nieuwsbrief.

en: Drop files here
nl_NL: Bestanden hier plaatsen

en: Drop your footer image here.
nl_NL: Sleep de afbeelding voor de footer hierheen.

en: Drop your logo in this header.
nl_NL: Sleep je logo naar deze 'header'.

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Easy to Switch
nl_NL: Gemakkelijk om te veranderen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Automatic latest content
nl_NL: Opties voor automatisch gegenereerde content

en: Edit Lists
nl_NL: Lijsten bewerken

en: Edit custom field
nl_NL: Aangepast veld bewerken

en: Edit display
nl_NL: Weergave bewerken

en: Edit field
nl_NL: Veld bewerken

en: Edit form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Edit lists
nl_NL: Lijsten bewerken

en: Edit name
nl_NL: Naam bewerken

en: Edit subscription page link
nl_NL: De link naar de aanmeldpagina bewerken

en: Edit text
nl_NL: Tekst bewerken

en: Edit your subscriber profile: %1$s
nl_NL: Verander je profiel: %1$s

en: Edit your subscription
nl_NL: Je abonnement bewerken

en: Editing list %1$s
nl_NL: Lijst %1$s bewerken

en: Element has been deleted.
nl_NL: Onderdeel is verwijderd.

en: Elements deleted
nl_NL: Onderdelen zijn verwijderd

en: Email
nl_NL: e-Mail

en: Email %1$s already exists.
nl_NL: E-mailadres %1$s bestaat al.

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Status
nl_NL: E-mailstatus

en: Email cannot be changed. Please subscribe again.
nl_NL: E-mailadres kan niet worden gewijzigd. Gelieve opnieuw in te schrijven.

en: Email content
nl_NL: Inhoud e-mail

en: Email notifications
nl_NL: E-mail-kennisgevingen

en: Email subject
nl_NL: Onderwerp e-mail

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
nl_NL: Mails worden verzonden naar %1$s om %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
nl_NL: Schakel de MailPoet-cron in

en: Enable reCAPTCHA
nl_NL: reCAPTCHA inschakelen

en: Enable signup confirmation
nl_NL: Schakel inschrijfbevestiging in

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
nl_NL: Schakel dit in om MailPoet foutmeldingen te zien. Onze supportafdeling kan je vragen deze optie in te schakelen wanneer je om hulp vraagt.

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
nl_NL: Verplicht alle sites om te versturen vanaf een uniek VAN: e-mailadres. Je hoeft de automatische afhandeling voor onbestelbare post (Premium-versie), SPF en DKIM slechts eenmaal in te stellen.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
nl_NL: Geef de e-mailadressen op die de notificaties zullen ontvangen (gescheiden door een komma).

en: Error Saving newsletter...
nl_NL: Fout bij opslaan nieuwsbrief...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Fout bij verzenden bericht <b><i>%s</i></b> aan <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
nl_NL: Fout bij validering van de velden

en: Error matching date.
nl_NL: Fout tijdens vergelijken van datums.

en: Error when inserting emails.
nl_NL: Fout bij het invoegen van e-mails.

en: Error when inserting list.
nl_NL: Fout bij het invoegen van de lijst.

en: Excel for Windows
nl_NL: Excel voor Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
nl_NL: Als je de cursor buiten het venster verplaatst zal een exit-popup verschijnen.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
nl_NL: Exit-popups zijn niet alleen "in", ze zorgen aantoonbaar voor meer conversies, waardoor ze marketing, aanmeldingen en verkoop stimuleren. wBounce toont een inline popup voordat de gebruiker je site verlaat.

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Subscribers
nl_NL: Abonnees exporteren

en: Export confirmed subscribers only
nl_NL: Alleen bevestigde abonnees exporteren

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteren naar CSV-bestand

en: Exporting %1$s subscribers
nl_NL: %1$s abonnees worden geëxporteerd

en: Extended functionalities to the free version.
nl_NL: Functie-uitbreidingen op de gratis versie.

en: FROM email address for sites using this method
nl_NL: VAN-e-mailadres voor sites die deze methode gebruiken

en: Failed Permanently
nl_NL: Definitief mislukt

en: Failed Send
nl_NL: Mislukte verzending

en: Features Built for Tomorrow
nl_NL: Functies die gemaakt zijn voor de toekomst

en: February
nl_NL: Februari

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
nl_NL: Veld "%1$s" is vereist in tabel "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
nl_NL: Veld "%1$s" moet een geldig e-mailadres zijn.

en: Field's name:
nl_NL: Veldnaam:

en: File canceled.
nl_NL: Bestand geannuleerd.

en: Filter
nl_NL: Filteren

en: Filter by status
nl_NL: Filteren op status

en: Filter by type
nl_NL: Filteren op type

en: Final step: last details
nl_NL: Laatste stap: laatste details

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First step: main details
nl_NL: Eerste stap: belangrijkste gegevens

en: Footer background
nl_NL: Footer achtergrond

en: Footer text
nl_NL: Footer tekst

en: For a limited time only, pay just $50 for MailPoet Premium (usually $99 a year for one site!)
nl_NL: Koop slechts voor een beperkte tijd $50 voor MailPoet Premium (meestal $99 per jaar voor één site!)

en: For your own use and never shown to your subscribers.
nl_NL: Alleen voor je persoonlijk gebruik en nooit aan de abonnees getoond.

en: Format
nl_NL: Indeling

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Full name of current day
nl_NL: Naam van huidige dag

en: Full name of current month
nl_NL: Naam van huidige maand

en: GDPR Compliant
nl_NL: GDPR proof

en: Geeky Options
nl_NL: Speciale opties

en: Get Help!
nl_NL: Ondersteuning krijgen!

en: Get Premium now
nl_NL: Koop nu de Premium-versie

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
nl_NL: Abonneer je op [link]MailPoet Premium[/link] om de link te bekijken.

en: Get all MS users
nl_NL: Haal alle MS-gebruikers op

en: Go Premium!
nl_NL: Koop de Premium-versie!

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link]
nl_NL: Heb je een verkoopvraag? [link] Neem contact op [/link]

en: Great, you'll never hear from us again!
nl_NL: OK, je zult van ons geen berichten meer ontvangen!

en: HTTP error.
nl_NL: HTTP-fout.

en: Header background
nl_NL: Achtergrond van de header

en: Heading 1
nl_NL: Kop 1

en: Heading 2
nl_NL: Kop 2

en: Heading 3
nl_NL: Kop 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
nl_NL: Gefeliciteerd,
    
    Je bent aangemeld via onze website.
    Klik op de link hieronder om het abonnement op de lijst(en): [lists_to_confirm] te bevestigen: 
    
    [activation_link]Klik hier om de aanmelding te bevestigen.[/activation_link]
    
    Hartelijk dank,
    
    Het team.

en: Here is the list of bounced emails.
nl_NL: Hier is de lijst met onbestelbare e-mails.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
nl_NL: Let op! %1$s heeft een update (versie %2$s), <a href="%3$s">klik hier om bij te werken</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
nl_NL: Hallo! We hebben een vraagje voor je:

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide display options
nl_NL: Weergave-opties verbergen

en: Hide this message
nl_NL: Dit bericht verbergen

en: Hide!
nl_NL: Verbergen!

en: Horizontal line
nl_NL: Horizontale lijn

en: How about a new list?
nl_NL: Wat dacht je van een nieuwe lijst?

en: How do you want to import?
nl_NL: Hoe wil je importeren?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
nl_NL: Beste,
    
    de abonnee %1$s heeft zich net aangemeld voor je lijst '%2$s' 
    
    Met vriendelijke groet,
    
    De MailPoet Plugin

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
nl_NL: Beste,
    
    De abonnee %1$s heeft zich net afgemeld voor je lijst '%2$s' 
    
    Met vriendelijke groet,
    
    De MailPoet Plugin

en: Hurry, this one-time offer is only valid until 30 November.
nl_NL: Wees snel, dit eenmalig aabod is slechts geldig tot 30 november.

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
nl_NL: Ik configureer zelf een cron-job op mijn server, met een door mijzelf ingestelde frequentie. Lees hier [link]hoe je zelf een cron-job kunt instellen[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
nl_NL: Ik ben een premium-gebruiker, MailPoet.com zal er voor zorgen dat mijn e-mails op tijd worden verstuurd.

en: IO error.
nl_NL: IO-fout.

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
nl_NL: Indien nodig kan er [link]een extra cron-job[/link] aangemaakt worden om de frequentie te verhogen.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
nl_NL: Indien nodig kan er vanuit hier [link]een extra cron-job[/link] aangemaakt worden om de verzendfrequentie te verhogen.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
nl_NL: Als er een thema met dezelfde naam bestaat, overschrijf het dan.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
nl_NL: Als het antwoord 'nee' is, beschouw jezelf dan als spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
nl_NL: Als je de themawisseling bevestigt, worden de bestaande header, footer en stijlen overschreven

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
nl_NL: Als je dit bevestigt worden alle huidige MailPoet-gegevens verwijderd (nieuwsbrieven, thema's, statistieken, lijsten, abonnees, enz.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
nl_NL: Als je dit probleem ondervindt, dan is hier de oplossing. En nog helemaal gratis ook.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
nl_NL: Als je dit veld leeg laat, wordt het niet weergegeven als je de e-mail verzendt

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
nl_NL: Als je recentelijk met succes een groot aantal e-mails verzonden hebt, dan kunnen deze fouten ook een gevolg zijn van server-instellingen.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
nl_NL: Als je een Gmail-adres wilt gebruiken, moet je verzenden met Gmail. Controleer de <a id="tip-send-with" href="%s">Verzend-instellingen</a>.

en: Ignore column...
nl_NL: Kolom negeren...

en: Ignore current subscribers
nl_NL: Negeer bestaande abonnees

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Parameters
nl_NL: Afbeeldingskenmerken

en: Image alignment
nl_NL: Afbeeldingsuitlijning

en: Image has been deleted.
nl_NL: Afbeelding is verwijderd.

en: Image selection has been saved.
nl_NL: Afbeeldingsselectie is opgeslagen.

en: Image selection has not been saved.
nl_NL: Afbeeldingsselectie is niet opgeslagen.

en: Image width
nl_NL: Afbeeldingsbreedte

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import "%1$s" as date field
nl_NL: Importeer "%1$s" als datumveld

en: Import Subscribers
nl_NL: Abonnees importeren

en: Import as "%1$s"
nl_NL: Importeren als "%1$s"

en: Import from %1$s
nl_NL: Importeren uit %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
nl_NL: Importeren vanuit plugin %1$s is afgebroken.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
nl_NL: Importeren vanuit plugin %1$s is voltooid.

en: Import subscribers from plugins
nl_NL: Importeer abonnees uit plugins op je site

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
nl_NL: Importeer %1$s abonnees van de  plugin: %2$s

en: In Queue
nl_NL: In de wachtrij

en: In queue
nl_NL: In de wachtrij

en: Include author
nl_NL: Auteur insluiten

en: Include categories
nl_NL: Categorieën insluiten

en: Includes: %1$s
nl_NL: Inclusief: %1$s

en: Industry
nl_NL: Industrie

en: Information is missing.
nl_NL: Informatie ontbreekt.

en: Insert Subscription Form
nl_NL: Inschrijfformulier invoegen

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
nl_NL: Voeg [newsletter:total] in voor het totaal aantal nieuwsbrieven, [newsletter:post_title] voor de titel van de laatste nieuwsbrief en [newsletter:number] om het nummer van de nieuwsbrief weer te geven.

en: Insert block here
nl_NL: Hier een blok invoegen

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
nl_NL: Voeg dynamische data toe over de abonnees, de nieuwsbrief, de huidige datum, enz...

en: Insert form
nl_NL: Formulier invoegen

en: Insert selected
nl_NL: Selectie invoegen

en: Inserting selected articles...
nl_NL: Geselecteerde artikelen toevoegen...

en: Install MailPoet 3 now
nl_NL: Installeer MailPoet 3 nu

en: Install Themes
nl_NL: Thema's installeren

en: Install from WordPress.org
nl_NL: Installeren vanuit WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
nl_NL: Bezig met installeren van de MailPoet Nieuwsbrief Premium plugin

en: Installing MailPoet Premium Version
nl_NL: Bezig met installeren van de Mailpoet Premium-versie

en: Installs As a Separate Plugin
nl_NL: Installeert als een aparte plugin

en: Is this field mandatory?
nl_NL: Is dit veld verplicht?

en: Is your site compatible with MailPoet 3?
nl_NL: Is je site compatibel met MailPoet 3?

en: Issue number
nl_NL: Editie

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
nl_NL: Het werkt niet altijd zoals wij zouden willen, niet? Wij hebben een [link]uitgebreide support website[/link] met documentatie en een ticketsysteem.

en: It installs as a separate plugins, so your existing MailPoet 2 plugin will continue to work
nl_NL: Het installeert als een extra plugin, je MailPoet 2 plugin blijft dus werken

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
nl_NL: Het lijkt erop dat je widget verwijderd is uit het [link]Widgets-gebied[/link] van WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
nl_NL: Het is gratis en het is duidelijk in de smaak gevallen bij onze gebruikers.

en: January
nl_NL: Januari

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Just like in MailPoet 2, set up emails to be sent automatically after one of your subscribers signs up. In MailPoet 3, this feature became Premium. We made it free again. Hurray, hurray.
nl_NL: Net zoals in MailPoet 2 kunnen e-mails automatisch worden verzonden wanneer een nieuwe abonnee zich inschrijft. In MailPoet 3 werd deze functie enkel voor Premium beschikbaar. We hebben het terug gratis gemaakt. Wees snel.

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last 180 days
nl_NL: Laatste 180 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last 365 days
nl_NL: Laatste 365 dagen

en: Last 7 days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last 90 days
nl_NL: Laatste 90 dagen

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last click
nl_NL: Laatst geklikt

en: Last month
nl_NL: Laatste maand

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last open
nl_NL: Laatst geopend

en: Last updated: %1$s
nl_NL: Laatst bijgewerkt: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
nl_NL: Laatste stapel is %1$s geleden verzonden.

en: Latest content already sent.
nl_NL: Meest recente inhoud is al verzonden.

en: Latest post title
nl_NL: Titel laatste bericht

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
nl_NL: 'Leaky Paywall' is een premium-plugin om content achter een betaalmuur te plaatsen. Deze add-on beheert de aanmeldingen van klanten van je eigen klanten.

en: Learn more.
nl_NL: Meer weten.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
nl_NL: Laat deze optie op 'Ja' staan. Slechts een klein deel van de SMTP-servers verwacht dat deze optie uit staat.

en: Let subscribers select their lists:
nl_NL: Leden hun lijsten laten kiezen:

en: Letters only
nl_NL: Alleen letters

en: Line is empty
nl_NL: Regel is leeg

en: Link to browser version
nl_NL: Link naar de browser-versie

en: List "%1$s" has been deleted.
nl_NL: Lijst "%1$s" is verwijderd.

en: List "%1$s" has been duplicated.
nl_NL: Lijst "%1$s" is gedupliceerd.

en: List "%1$s" has been synchronised.
nl_NL: Lijst "%1$s" is gesynchroniseerd.

en: List created based on a newsletter segment.
nl_NL: Lijst aangemaakt op basis van een nieuwsbriefonderdeel.

en: List has been updated.
nl_NL: Lijst is bijgewerkt.

en: List of fields to export
nl_NL: Lijst met te exporteren velden

en: List of forms
nl_NL: Lijst met formulieren

en: List selection
nl_NL: Lijstselectie

en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Lists and Subscribers
nl_NL: Lijsten en abonnees

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
nl_NL: Lijsten waarop de abonnee was geabonneerd.

en: Loading more Results...
nl_NL: Meer resultaten laden...

en: Loading results...
nl_NL: Resultaten laden...

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Local time is <code>%1$s</code>
nl_NL: De plaatselijke tijd is <code>%1$s</code>

en: Looking for Premium?
nl_NL: Op zoek naar Premium?

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
nl_NL: Wil je sneller verzenden? [link]Lees meer[/link] over verzenden met een professionele SMTP-provider.

en: MailPoet Subscription Form
nl_NL: MailPoet-aanmeldformulier

en: MailPoet Version
nl_NL: MailPoet Versie

en: MailPoet Version:
nl_NL: MailPoet Versie:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
nl_NL: MailPoet kan niet opnieuw worden geïnstalleerd omdat je geen schrijfrechten hebt in de map <em>wp-content/uploads/wysija</em. Pas de rechten aan en probeer het opnieuw.

en: MailPoet employs a talented group of people who geek out on providing outstanding email delivery. No interns here — just real engineers applying 30 years of combined experience to deliver improvements, bug fixes, and features you ask for on a weekly release schedule.
nl_NL: MailPoet heeft een getalenteerde groep mensen in dienst die een uitstekende e-mailbezorging leveren. Geen stagiaires hier - alleen echte ingenieurs die 30 jaar gecombineerde ervaring toepassen om verbeteringen, functies en oplossing bieden waar je om vraagt in een wekelijkse update.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
nl_NL: MailPoet is met succes opnieuw geïnstalleerd met behulp van dezelfde versie. Instellingen en gegevens zijn gewist.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
nl_NL: MailPoet is nu gedeïnstalleerd en van de site verwijderd.

en: MailPoet is a community-driven project, so when you ask, we listen and deliver. We’ve built your most highly requested features into MailPoet 3, including the ability to segment subscribers by opens or clicks (Premium), left/right post image alignment, and all—new templates.
nl_NL: MailPoet wordt aangedreven door de community, we luisteren naar jouw vragen en implementeren ook die verbeteringen. We hebben jullie meest gevraagde functies in MailPoet 3 gebouwd, zo ook de mogelijkheid om abonnees te segmenteren op het opnen en klikken in mails (Premium), links- en rechtsuitgelijnde berichtafbeeldingen en volledig nieuwe templates.

en: MailPoet page
nl_NL: MailPoet-pagina

en: MailPoet says:
nl_NL: MailPoet zegt:

en: Mailbox Full
nl_NL: Mailbox vol

en: Mailbox not available
nl_NL: Mailbox niet beschikbaar

en: March
nl_NL: Maart

en: Match data
nl_NL: Gegevens vergelijken

en: Maximum of posts to show
nl_NL: Maximaal aantal te tonen berichten

en: Maximum upload file size: %d%s.
nl_NL: Maximumgrootte van het te uploaden bestand: %d%s.

en: May
nl_NL: Mei

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl_NL: Geheugenmaximum oversschreden. Probeer een kleiner bestand.

en: Message delayed
nl_NL: Bericht vertraagd

en: Method set by the network admin.
nl_NL: Door netwerkbeheerder ingestelde methode.

en: Modified On
nl_NL: Aangepast op

en: Modify
nl_NL: Wijzigen

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month (January, February,...)
nl_NL: Maand (Januari, februari,...)

en: Move to list
nl_NL: Naar lijst verplaatsen

en: My first list
nl_NL: Mijn eerste lijst

en: My rating: %1$s
nl_NL: Mijn waardering: %1$s

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name & email of yourself or your company.
nl_NL: Naam en e-mailadres van jezelf of van je bedrijf

en: Need Help Switching?
nl_NL: Hulp nodig bij de overstap?

en: Network's Default Sending Method
nl_NL: Standaard verzendmethode van het netwerk.

en: Network's Method
nl_NL: Netwerkmethode

en: Never opened or clicked
nl_NL: Nooit geopend of geklikt

en: New Form
nl_NL: Nieuw formulier

en: New form
nl_NL: Nieuw formulier

en: New list
nl_NL: Nieuwe lijst

en: New subscriber to %1$s
nl_NL: Nieuwe abonnee voor %1$s

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Newsletter Images
nl_NL: Nieuwsbrief-afbeeldingen

en: Newsletter Pro (by Satollo)
nl_NL: Newsletter Pro (door Satollo)

en: Newsletter Subject
nl_NL: Onderwerp nieuwsbrief

en: Newsletter can't be deleted.
nl_NL: Nieuwsbrief kan niet worden verwijderd.

en: Newsletter deleted.
nl_NL: Nieuwsbrief verwijderd.

en: Newsletter has been saved as a draft.
nl_NL: Nieuwsbrief is opgeslagen als concept.

en: Newsletter has been saved.
nl_NL: Nieuwsbrief is opgeslagen.

en: Newsletter has been scheduled.
nl_NL: Nieuwsbrief is gepland.

en: Newsletter profile has been updated.
nl_NL: Nieuwsbriefprofiel is bijgewerkt.

en: Newsletter successfully created.
nl_NL: Nieuwsbrief succesvol aangemaakt.

en: Newsletters
nl_NL: Nieuwsbrieven

en: Newsletters (by Tribulant)
nl_NL: Newsletters (door Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
nl_NL: Er worden op dit moment reeds nieuwsbrieven verzonden. Je laatste nieuwsbrief zal daarna verzonden worden.

en: Next &gt;
nl_NL: Volgende &gt;

en: Next send out in %1$s
nl_NL: Volgende verzending over %1$s

en: Next send out on %1$s
nl_NL: Volgende verzending op %1$s

en: Next step
nl_NL: Volgende stap

en: Next try in %s minutes.
nl_NL: Volgende poging over %s minuten.

en: Nice work, you’ve updated MailPoet 2!
nl_NL: Goed gedaan, je hebt MailPoet 2 geüpdatet!

en: No
nl_NL: Nee

en: No Results were found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No email sent.
nl_NL: Geen e-mail verzonden.

en: No list specified
nl_NL: Geen lijst gespecificeerd

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
nl_NL: Geen abonnee gevonden, waarschijnlijk omdat hij verwijderd is.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
nl_NL: Nee bedankt! Ik heb genoeg bezoekers op mijn website, hun bezoeken zorgen voor het automatisch activeren van de MailPoet-cron.

en: No thanks! I'll use MailPoet version 2 for now
nl_NL: Neen dank je wel. Ik blijf MailPoet 2 gebruiken

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
nl_NL: Is geen enkele van de klaarstaande e-mails verstuurd? Activeer dan deze optie.

en: Not Configured!
nl_NL: Niet geconfigureerd!

en: Not active.
nl_NL: Niet actief.

en: Not sent
nl_NL: Niet verzonden

en: Not sent yet.
nl_NL: Nog niet verzonden.

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
nl_NL: NB: Ontdek wat deze abonnee geopend en aangeklikt heeft met onze [link]Premium-versie.[/link]

en: Nothing
nl_NL: Niets

en: Number of lines:
nl_NL: Aantal regels:

en: Numbers only
nl_NL: Alleen nummers

en: October
nl_NL: Oktober

en: Once a week
nl_NL: Eenmaal per week

en: Once every 28 days
nl_NL: Eenmaal per 28 dagen

en: Once every fifteen minutes
nl_NL: Eenmaal per vijftien minuten

en: Once every five minutes
nl_NL: Eenmaal per vijf minuten

en: Once every minute
nl_NL: Eenmaal per minuut

en: Once every ten minutes
nl_NL: Eenmaal per tien minuten

en: Once every thirty minutes
nl_NL: Eenmaal per dertig minuten

en: Once every two hours
nl_NL: Eenmaal per twee uur

en: Once every two minutes
nl_NL: Eenmaal per twee minuten

en: One configuration for all sites
nl_NL: Één configuratie voor alle sites

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
nl_NL[0]: Eén e-mail is verzonden.
nl_NL[1]: %d e-mails zijn verzonden naar niet-bevestigde abonnees.

en: One less subscriber to %1$s
nl_NL: Een abonnee minder voor %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
nl_NL: Oeps! Er zijn geen nieuwsbrieven om weer te geven.

en: Oops! We could not add you!
nl_NL: Oeps! Je kon niet worden toegevoegd.

en: Oops! You're already subscribed.
nl_NL: Oeps! Je bent al ingeschreven.

en: Open, clicks, unsubscribed
nl_NL: Geopend, aangeklikt, afgemeld

en: Opened
nl_NL: Geopend

en: Opened & Clicked
nl_NL: Geopend en aangeklikt

en: Opened & Unsubscribed
nl_NL: Geopend en afgemeld

en: Opened date
nl_NL: Datum geopend

en: Opened only
nl_NL: Alleen geopend

en: Order:
nl_NL: Bestellen:

en: Ordering
nl_NL: Volgorde

en: Our toolbar doesn't load?
nl_NL: Onze werkbalk laad niet?

en: PHP version 5.6 or above (you have version %s)
nl_NL: PHP versie 5.6 of hoger (je hebt versie %s)

en: Page %1$s
nl_NL: Pagina %1$s

en: Page does not exist.
nl_NL: Pagina bestaat niet.

en: Page is not accessible.
nl_NL: Pagina is niet toegankelijk.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
nl_NL: Plak deze shortcode in een pagina om een lijst van de afgelopen nieuwsbrieven te tonen.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
nl_NL: Plak deze shortcode om het aantal bevestigde abonnees in een bericht of op een pagina weer te geven.

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
nl_NL: Telefoonnummer, (+,-,#,(,) and spaties toegestaan)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
nl_NL: Photoshop-bestand beschikbaar als deel van de [link]Premium-functies[/link].

en: Pick a date
nl_NL: Kies een datum

en: Pick a list
nl_NL: Kies een lijst

en: Pick one or many lists
nl_NL: Kies een of meerdere lijsten

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
nl_NL: Selecteer de lijsten waarvoor je de abonnees wilt importeren.

en: Pick your prefered configuration?
nl_NL: Je voorkeursconfiguratie kiezen?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
nl_NL: Gelieve contact op te nemen met de site- of serverbeheerder om dit op te lossen.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
nl_NL: Wis <%= chars %> letterteken<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
nl_NL: Voer <%= chars %> extra letterteken<%= plural %> in

en: Please enter CAPTCHA correctly.
nl_NL: Gelieve de CAPTCHA correct in te vullen.

en: Please enter first name
nl_NL: Gelieve je voornaam in te vullen

en: Please enter last name
nl_NL: Gelieve je achternaam in te vullen

en: Please make a selection first!
nl_NL: Gelieve eerst een selectie te maken.

en: Please select a newsletter.
nl_NL: Selecteer een nieuwsbrief.

en: Please select an article.
nl_NL: Selecteer een artikel.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl_NL: Probeer dit bestand nogmaals te uploaden met de %1$sbrowseruploader%2$s.

en: Please verify your link to this page.
nl_NL: Controleer de link naar deze pagina.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
nl_NL: Gelieve de mail-configuratie te controleren om er zeker van te zijn dat je een test van deze e-mail kunt verzenden.

en: Position your mouse over the image to the left.
nl_NL: Plaats de muis op de afbeelding links.

en: Post Notifications
nl_NL: Berichtnotificaties

en: Post Selection
nl_NL: Verstuur selectie

en: Post type
nl_NL: Berichttype

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Preceded by:
nl_NL: Voorafgegaan door:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
nl_NL: Er is geen bestaande Premium-licentie voor je site. Koop er een [link]hier[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
nl_NL: Premium-gebruikers besparen 20% met de code: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
nl_NL: Premium-gebruikers besparen 20% met de code: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
nl_NL: Premium-gebruikers besparen 25% met de code: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
nl_NL: De Premium-versie is geldig voor je site.

en: Preselect today's date:
nl_NL: De huidige datum voorselecteren:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
nl_NL: Voorkom dat mensen ongewild abonnee worden van je lijst, deze optie zorgt ervoor dat je een schone lijst houdt.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview in new tab
nl_NL: In een nieuwe tab bekijken

en: Preview page
nl_NL: Voorbeeldpagina

en: Preview without images
nl_NL: Voorbeeld zonder afbeeldingen

en: Process bounce handling now!
nl_NL: 'Onbestelbare e-mail'-procedure nu uitvoeren.

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
nl_NL: Proces opnieuw geïnitialiseerd om mogelijk verlies van de verbinding te voorkomen.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
nl_NL: Proces opnieuw geïnitialiseerd om tijdslimiet te voorkomen.

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Purchase the premium version.
nl_NL: Koop de Premium-versie.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
nl_NL: Plaats een formulier in een balk boven- of onderin je site -of in een mooi kader in je berichten- met de gratis 'GetConversions'-plugins. Koppel ze aan Mailpoet met deze add-on.<br/>Ontvang 30% korting op de Premium-versie van hun add-on door <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">hier</a> te klikken.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
nl_NL: Plaats met deze premium-plugin een aanmeldformulier in een popup-venster, footer of slide-in om abonnees toe te kunnen voegen.

en: Queue is empty!
nl_NL: Wachtrij is leeg!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
nl_NL: Snel nieuwsbrief-inschrijfformulieren voor de Mailpoet-verzendlijsten creëren met de kracht en flexibilieteit die 'Ninja Forms' biedt.

en: Radio buttons
nl_NL: Radioknoppen

en: Random text or HTML
nl_NL: Willekeurige tekst of HTML

en: Random text or instructions
nl_NL: Willekeurige tekst of instructies

en: Rate
nl_NL: Score

en: Read More
nl_NL: Meer lezen

en: Read documentation
nl_NL: Documentatie lezen

en: Read more
nl_NL: Meer lezen

en: Read more.
nl_NL: Meer lezen.

en: Read online.
nl_NL: Online lezen.

en: Read the FAQ
nl_NL: Lees de FAQ

en: Refresh the page you current are!
nl_NL: Ververs de huidige pagina!

en: Registration is disabled on this site.
nl_NL: Registreren is uitgeschakeld op deze site.

en: Reinstall
nl_NL: Opnieuw installeren

en: Reinstall MailPoet?
nl_NL: MailPoet opnieuw installeren?

en: Reinstall from scratch
nl_NL: Herinstalleren vanaf nul

en: Reinstall now...
nl_NL: Nu herinstalleren ...

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove from all lists
nl_NL: Van alle lijsten verwijderen

en: Remove from list
nl_NL: Van lijst verwijderen

en: Remove from the queue
nl_NL: Uit de wachtlijst verwijderen

en: Remove image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Remove link
nl_NL: Link verwijderen

en: Remove text
nl_NL: Tekst verwijderen

en: Renew now.
nl_NL: Nu vernieuwen.

en: Reply-to
nl_NL: Antwoord aan

en: Reply-to name & email
nl_NL: Antwoordnaam en -adres

en: Request successful
nl_NL: Aanvraag succesvol

en: Resend confirmation email
nl_NL: Bevestigingsmail opnieuw verzenden

en: Resume
nl_NL: Hervatten

en: Return to MailPoet
nl_NL: Terug naar MailPoet

en: Roles and permissions
nl_NL: Rollen en rechten

en: SMTP Hostname
nl_NL: SMTP-hostnaam

en: SMTP port
nl_NL: SMTP-poort

en: SPF and DKIM
nl_NL: SPF en DKIM

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save & close
nl_NL: Opslaan en sluiten

en: Save and reactivate
nl_NL: Opslaan en heractiveren

en: Save as draft and close
nl_NL: Als concept opslaan en sluiten

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
nl_NL: Opgeslagen! Voeg dit formulier toe aan [link_widget]een widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
nl_NL: Opgeslagen! De wijzigingen zijn al actief in je widget.

en: Saving default style...
nl_NL: Standaardstijl wordt opgeslagen...

en: Saving form...
nl_NL: Formulier wordt opgeslagen...

en: Saving newsletter...
nl_NL: Nieuwsbrief wordt opgeslagen...

en: Schedule
nl_NL: Plannen

en: Schedule it
nl_NL: Plan het

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled to be sent in %1$s
nl_NL: Gepland voor verzending over %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
nl_NL: Gepland voor verzending naar %1$s

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search newsletters
nl_NL: Nieuwsbrieven zoeken

en: Search recipients
nl_NL: Zoek ontvangers

en: Search subscribers
nl_NL: Abonnees zoeken

en: Searching...
nl_NL: Zoeken...

en: Second step:  "%1$s"
nl_NL: Tweede stap:  "%1$s"

en: Secure connection
nl_NL: Beveiligde verbinding

en: Security Problem
nl_NL: Veiligheidsprobleem

en: Security error.
nl_NL: Veiligheidsfout.

en: Security failure during request
nl_NL: Veiligheidsprobleem tijdens verzoek

en: See Premium version 2 [link]features list[/link]
nl_NL: Bekijk Premium versie 2 [link]functielijst[/link]

en: Segment of %1$s
nl_NL: Onderdeel van "%1$s"

en: Select
nl_NL: Selectie

en: Select Files
nl_NL: Bestanden selecteren

en: Select a field type:
nl_NL: Een veldtype selecteren:

en: Select a form:
nl_NL: Selecteer een formulier:

en: Select all %1$s subscribers.
nl_NL: Alle %1$s abonnees selecteren.

en: Select at least 1 subscriber!
nl_NL: Selecteer minstens 1 abonnee!

en: Select list(s):
nl_NL: Selecteer lijst(en):

en: Select the list you want to add:
nl_NL: Kies de lijst die je wilt toevoegen:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
nl_NL: Selecteer de pagina die het profiel van de abonnee weergeeft.

en: Select your industry.
nl_NL: Selecteer je branche.

en: Select...
nl_NL: Selecteren...

en: Selection options
nl_NL: Selectie-opties

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send Process
nl_NL: Verzending...

en: Send Welcome Emails for Free
nl_NL: Verstuur gratis welkomstmails

en: Send a test mail
nl_NL: Testmail versturen

en: Send immediately.
nl_NL: Verstuur direct

en: Send later
nl_NL: Later verzenden

en: Send preview
nl_NL: Voorbeeld verzenden

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
nl_NL: Verzend met een professionele SMTP-provider, de beste keuze voor grote en kleine verzendlijsten. We hebben voor jou met een aantal providers onderhandeld over aanbiedingen.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
nl_NL: Stuur jezelf enkele e-mails, om te bepalen welke verzendmethode werkt met je server.

en: Send...
nl_NL: Verzenden ...

en: Sender
nl_NL: Afzender

en: Sender of notifications
nl_NL: Afzender van de meldingen

en: Sending
nl_NL: Bezig met verzenden

en: Sending a test email
nl_NL: Er  wordt een test-e-mail verzonden.

en: Sending batch of emails...
nl_NL: Bezig met verzenden van een stapel e-mails...

en: Sending has resumed.
nl_NL: Verzenden is hervat.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
nl_NL: Direct verzenden nadat iemand zich abonneert voor de mailinglijst %1$s

en: Sending is now paused.
nl_NL: Verzenden is nu gepauzeerd.

en: Sending per event
nl_NL: Verzenden per gebeurtenis

en: Sending preview...
nl_NL: Voorbeeld verzenden...

en: Sending suspended.
nl_NL: Verzenden gepauzeerd.

en: Sendmail path
nl_NL: Pad naar sendmail

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
nl_NL: Verstuurd %2$s nadat een nieuwe gebruiker op je site toegevoegd is als %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
nl_NL: Verzonden %2$s nadat iemand zich geabonneerd heeft voor de mailinglijst %1$s

en: Sent On
nl_NL: Verzonden op

en: Sent daily at %1$s.
nl_NL: Dagelijks verzenden om %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
nl_NL: Direct verstuurd nadat een nieuwe gebruiker op je site aangemeld is als %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
nl_NL: Volgende maandelijkse verzending op %1$s %2$s om %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
nl_NL: Maandelijks verzenden op %1$s om %2$s

en: Sent on
nl_NL: Verzonden op

en: Sent to %1$s out of %2$s
nl_NL: Verzonden naar %1$s van de %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
nl_NL: Verstuurd naar %1$s abonnees.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
nl_NL: Wekelijks verzenden o %1$s om %2$s

en: Set as default style.
nl_NL: Als standaardstijl instellen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share anonymous data
nl_NL: Anonieme gegevens delen

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
nl_NL: Deel anonieme gegevens met ons om te helpen de plugin te verbeteren. [link]Lees hier meer[/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
nl_NL: Shortcode om het totaal aantal abonnees te tonen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show all months
nl_NL: Toon alle maanden

en: Show all themes
nl_NL: Alle thema's tonen

en: Show display options
nl_NL: Weergave-opties tonen

en: Show divider between posts
nl_NL: Plaats een afscheiding tussen berichten

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: So you know, MailPoet has a completely new version...
nl_NL: Dus je weet het al, MailPoet heeft een volledig nieuwe versie...

en: Social Bookmark Selection
nl_NL: Geselecteerde sociale media

en: Social bookmarks
nl_NL: 'Sociale media'-links

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
nl_NL: Sorry, je hebt het opslagquotum (%s MB) bereikt.

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Spam test results
nl_NL: Spamtest-resultaten

en: Split subscribers into %1$s pages.
nl_NL: Deel abonnees op in %1$s pagina's.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
nl_NL: Worden er vreemde tekens in je nieuwsbrieven weergegeven? Selecteer dan de juiste karaktercode voor je taal.

en: Standard Newsletters
nl_NL: Standaardnieuwsbrieven

en: Standard newsletter
nl_NL: Standaard nieuwsbrief

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Stats : %1$s
nl_NL: Statistieken: %1$s

en: Stats dashboard
nl_NL: Statistieken-dashboard

en: Step %1$s
nl_NL: Stap %1$s

en: Step 1:
nl_NL: Stap 1:

en: Step 2:
nl_NL: Stap 2:

en: Step 3:
nl_NL: Stap 3:

en: Step 4:
nl_NL: Stap 4:

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
nl_NL: Stop nepaanmeldingen door robots met 'WangGuard', een gratis whitelist-service en plugin.

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Styles could not be saved
nl_NL: Stijlen konden niet worden opgeslagen

en: Styles have been saved
nl_NL: Stijlen zijn opgeslagen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject line
nl_NL: Onderwerpregel

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Subscribe in comments
nl_NL: Abonneren bij het sturen van een reactie

en: Subscribe in registration form
nl_NL: Abonneer je met het registratieformulier

en: Subscribe to our Newsletter
nl_NL: Meld je aan voor onze nieuwsbrief

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
nl_NL: Abonneer je op onze nieuwsbrief en vervoeg onze [total_subscribers] abonnees.

en: Subscribe!
nl_NL: Abonneren!

en: Subscribed
nl_NL: Geabonneerd

en: Subscribed on
nl_NL: Geabonneerd op

en: Subscriber
nl_NL: Abonnee

en: Subscriber Status
nl_NL: Abonneestatus

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
nl_NL: Abonnee bestaat al. [link]Klik om te bewerken[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
nl_NL: Abonnee is aangepast. [link]Opnieuw bewerken[/link].

en: Subscriber has been saved.
nl_NL: Abonnee is opgeslagen.

en: Subscriber has not been modified.
nl_NL: Abonnee is niet aangepast.

en: Subscriber has not been saved.
nl_NL: Abonnee is niet opgeslagen.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Abonnee niet gevonden: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
nl_NL: Abonnee heeft %1$s van de %2$s e-mail geopend

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
nl_NL: Abonnee heeft %1$s van de %2$s e-mails geopend

en: Subscriber profile page
nl_NL: Profielpagina van abonnee

en: Subscribers
nl_NL: Abonnees

en: Subscribers can choose from these lists :
nl_NL: Abonnees kunnen kiezen uit deze lijsten:

en: Subscribers can edit their profile
nl_NL: Aangemelde leden kunnen hun profiel wijzigen

en: Subscribers in no list
nl_NL: Abonnees in geen enkele lijst

en: Subscribers per page:
nl_NL: Abonnees per pagina:

en: Subscribers to show per page:
nl_NL: Aantal abonnees per pagina:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
nl_NL: Abonnees moeten nu via e-mail hun inschrijving activeren om je nieuwsbrieven te ontvangen. Dit wordt aanbevolen.

en: Subscription MailPoet
nl_NL: Abonnement MailPoet

en: Subscription confirmation
nl_NL: Aanmeldingsbevestiging

en: Subscription date
nl_NL: Aanmeldingsdatum

en: Subscription form for your newsletters.
nl_NL: Aanmeldingsformulier voor je nieuwsbrieven.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
nl_NL: Aanmelding zonder JavasScript is uitgeschakeld.

en: Success
nl_NL: Succesvol

en: Success message:
nl_NL: Bevestigingsmededeling:

en: Successfully connected to %1$s
nl_NL: Succesvol verbonden met %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Succesvol verzonden naar <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Test email successfully sent to %s
nl_NL: Testmail met succes verzonden naar %s

en: Test method
nl_NL: Testmethode

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area
nl_NL: Tekstveld

en: Text Input
nl_NL: Tekst invoer

en: Text of "Unsubscribe" link
nl_NL: Tekst van de 'Afmeldingslink'

en: Thanks!
nl_NL: Bedankt!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
nl_NL: Bedankt! Stuur me nu door naar MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nl_NL: Het <strong>van-adres</strong> dat je ingevuld hebt (%1$s) is geen geldig e-mailadres.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nl_NL: Het <strong>antwoord aan</strong>-adres dat je ingevuld hebt (%1$s) is geen geldig e-mailadres.

en: The MailPoet team will continue to support the Premium users of version 2 (the one you are using now) until the spring of 2019. A purchase of the Premium for version 2 will be valid for Premium version 3.
nl_NL: Het MailPoet-team blijft de Premium-gebruikers van versie 2 (de versie die je nu gebruikt) tot het voorjaar van 2019 ondersteunen. Een aankoop van Premium versie 2 is ook geldig voor Premium versie 3.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
nl_NL: De MySQL-gebruiker die je ingesteld hebt op de Wordpress-site (wp-config.sys) heeft niet genoeg rechten om MySQL-tabellen AAN TE MAKEN. Gelieve zelf deze gebruiker te wijzigen, of neem contact op met de beheerder van de site om de Mailpoet-installatie te voltooien. mysql errors:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
nl_NL: De PHP-extensie 'openssl' is niet geactiveerd op de server. Vraag je hostingprovider de extensie te activeren als je een SSL-verbinding wilt gebruiken.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
nl_NL: Verzending afgebroken omdat er te veel fouten optreden.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
nl_NL: Het adres zal worden toegevoegd aan de footer van de nieuwsbrief. Dit helpt voorkomen dat de nieuwsbrief geblokkeerd wordt door spamfilters.

en: The authors have done a pretty awesome job.
nl_NL: De auteurs hebben prachtig werk geleverd.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
nl_NL: Het bounce-mailadres "%1$s" veroorzaakt mogelijk het probleem. Laat het veld leeg en probeer het opnieuw.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
nl_NL: De gegevens die je probeert te importeren blijken niet in CSV-formaat (kommagescheiden waarden) te zijn.

en: The email ID %s is not published
nl_NL: De e-mail ID %s is niet gepubliceerd

en: The email is not valid!
nl_NL: De e-mail is niet geldig!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
nl_NL: De eerste regel van een  CSV-bestand moet de kolomtitels "email","lastname" en "firstname" bevatten.

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
nl_NL: Dit is het eerste dat je abonnees te zien krijgen. Wees creatief en zorg er voor dat ze je nieuwsbrief openen.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
nl_NL: Je hebt geen schrijfrechten in de map "%1$s". Gelieve de toegangsrechten te wijzigen, zodat MailPoet correct geïnstalleerd kan worden.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
nl_NL: Je hebt geen schrijfrechten in de map "%1$s", Gelieve de toegangsrechten voor deze map te wijzigen, zodat Mailpoet zichzelf goed kan installeren.

en: The form named "%1$s" has been created.
nl_NL: Het formulier genaamd "%1$s" is aangemaakt.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
nl_NL: Het formulier genaamd "%1$s" is verwijderd.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
nl_NL: De laatste deel stapel e-mails zou over enkele minuten automatisch moeten worden verzonden.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
nl_NL: De lijst is automatisch aangemaakt bij het importeren van abonnees van de plugin: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
nl_NL: Lijst die automatisch aangemaakt werd tijdens de installatie van MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
nl_NL: De lijst bestaat niet of kan niet worden verwijderd.

en: The list does not exists or cannot be synched.
nl_NL: De lijst bestaat niet of kan niet worden gesynchroniseerd.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
nl_NL: De lijst bestond in "%1$s" en is automatisch geïmporteerd.

en: The list has been deleted.
nl_NL: De lijst is verwijderd.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
nl_NL: De lijst die je geplakt hebt is te groot voor de browser. <strong>Upload het bestand</strong> in plaats van de lijst te plakken.

en: The newsletter doesn't exist.
nl_NL: De nieuwsbrief bestaat niet.

en: The newsletter has been duplicated.
nl_NL: De nieuwsbrief is gedupliceerd.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
nl_NL: De nieuwsbrief wordt gedeactiveerd, je moet hem opnieuw activeren als je klaar bent met aanpassen. Wil je hiermee verder gaan?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
nl_NL: Onderstaande berichten zijn toegevoegd aan de widget %sAutomatic latest content%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
nl_NL: De tweede regel van een CSV-bestand dient een set waarden te bevatten, zoals: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
nl_NL: Het onderdeel kan niet worden verwijderd uit een [IMPORT]-lijst.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
nl_NL: Het onderdeel is verwijderd uit de wachtrij voor deze nieuwsbrief.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
nl_NL: Het onderdeel is uitgeschreven van alle lijsten.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
nl_NL: Het onderdeel is verwijderd uit de lijst "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
nl_NL: De geselecteerde waarde komt al overeen met een andere kolom.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
nl_NL: De eenvoudigste oplossing voor kleine verzendlijsten. Je provider hanteert een dagelijkse verzendlimiet.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
nl_NL: De verzendlijst die wordt gebruikt voor deze campagne.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
nl_NL: Het thema %1$s is op de site geïnstalleerd.

en: The theme you selected could not be loaded.
nl_NL: Het geselecteerde thema kon niet worden geladen.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
nl_NL: Dit zijn de eerste twee regels van het bestand dat je geüpload hebt:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
nl_NL: De webbrowser op je apparaat kan niet worden gebruikt om bestanden te uploaden. Je kan wellicht in plaats daarvan de <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">-native-app voor je apparaat</a> gebruiken.

en: Theme %1$s could not be deleted.
nl_NL: Thema %1$s kon niet worden verwijderd.

en: Theme %1$s has been deleted.
nl_NL: Thema %1$s is verwijderd.

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: Then paste your list here
nl_NL: Plak dan je lijst hier

en: There are %1$s messages in your mailbox
nl_NL: Er zijn %1$s berichten in je mailbox

en: There are %1$s pending email(s)
nl_NL: Er is/zijn %1$s ongelezen e-mail(s)

en: There are no bounced messages to process right now!
nl_NL: Er zijn op dit moment geen onbestelbare berichten om te verwerken!

en: There are no list to send to.
nl_NL: Er zijn geen lijsten om naar te versturen.

en: There are no messages
nl_NL: Er zijn geen berichten

en: There are no newsletters.
nl_NL: Er zijn geen nieuwsbrieven.

en: There are no posts corresponding to that search.
nl_NL: Er zijn geen berichten die overeenkomen met deze zoekopdracht.

en: There is no plugin to import from.
nl_NL: Er is geen plugin om uit te importeren.

en: There is no subject or body in this email
nl_NL: Deze e-mail bevat geen onderwerp of hoofd-inhoud

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
nl_NL: Er moet een plugin of thema van een 3de partij actief zijn die niet goed samenwerkt met onze interface. [link]Lees meer.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
nl_NL: Er is mogelijk een probleem met de lijst die je probeert te importeren.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het configureren. Neem contact op met de serverbeheerder.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
nl_NL: Er is geen licentie voor "%1$s". Als je een premium-licentie hebt, voeg dit domein dan toe in de [link]accountmanager[/link].

en: There's no stats to load!
nl_NL: Er zijn geen statistieken om te laden!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
nl_NL: Deze tabellen konden niet aangemaakt worden tijdens de installatie: %1$s

en: Third party
nl_NL: Derde partij

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
nl_NL: Deze premium-plugin maakt het mogelijk MailPoet-formulieren toe te voegen op veel plekken, en zelfs in Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
nl_NL: Deze premium-plugin maakt het mogelijk een MailPoet-formulier in een popup-venster weer te geven.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
nl_NL: Deze premium-plugin maakt het mogelijk een mooi formulier vlak onder de header te plaatsen. Niets meer en niets minder.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
nl_NL: Dit geeft je de mogelijkheid de HTML-code van tekstblokken in de wysiwyg-editor te veranderen.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
nl_NL: Hiermee verander je de tekst van de afmeldingslink in de footer van de nieuwsbrieven.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
nl_NL: Deze e-mailmethode werkt op 95&#37; van de servers

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
nl_NL: Deze functie kan niet werken, omdat de 'Reactie'-functie van de plugin 'JetPack' ingeschakeld is.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nl_NL: Deze functie vereist inline-frames. Je hebt inline-frames uitgeschakeld of je browser ondersteunt ze niet.

en: This field contains no values
nl_NL: Dit veld bevat geen waarden

en: This field does not exist
nl_NL: Dit veld bestaat niet

en: This file is empty. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is leeg. Probeer een ander bestand.

en: This file is not an image. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is geen afbeelding. Probeer een ander bestand.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl_NL: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander bestand.

en: This form adds subscribers to these lists:
nl_NL: Dit formulier voegt abonnees toe aan deze lijsten:

en: This form does not exist
nl_NL: Dit formulier bestaat niet

en: This form does not exist.
nl_NL: Dit formulier bestaat niet.

en: This form has already been deleted.
nl_NL: Dit formulier is al verwijderd.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
nl_NL: Deze gratis plugin maakt het mogelijk een formulier te ontwerpen en dit aan het begin of op het einde van een bericht te plaatsen.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
nl_NL: Deze gratis plugin maakt het mogelijk een formulier in een popup-venster weer te geven, en dat zegt precies wat het is.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
nl_NL: Deze afbeelding komt mogelijk voor in een artikel. Toch verwijderen?

en: This is fast!
nl_NL: Dat is snel!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl_NL: Dit is groter dan de maximumgrootte. Probeer een ander bestand.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
nl_NL: Dit is de gratis versie van een Premium-versie met extra mogelijkheden.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
nl_NL: Dit is het onderwerp van de nieuwsbrief. Wees creatief, want dit is het eerste dat de abonnees te zien zullen krijgen.

en: This method works on 5&#37; of servers
nl_NL: Deze methode werkt op 5&#37; van de servers

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
nl_NL: Het bestand dient het CSV-formaat te hebben. Gegevens kunnen ook simpelweg geplakt worden uit Gmail, Hotmail of Yahoo. Bekijk de voorbeelden op onze [link]website[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
nl_NL: Dit moet het CSV-formaat hebben. Bekijk de voorbeelden op onze [link]support-site[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
nl_NL: Dit tabblad wordt gevuld met afbeeldingen uit de Wordpress-berichten.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
nl_NL: Dit tabblad wordt gevuld met afbeeldingen uit alle huidige en voorgaande nieuwsbrieven.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
nl_NL: Deze tekst wordt weergegeven als een mailprogramma de weergave van afbeeldingen blokkeert, wat meestal het geval is.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time remaining: %1$s
nl_NL: Resterende tijd: %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
nl_NL: Ben je het zat om meer dan 48 uur te moeten wachten voor de e-mails verstuurd worden?

en: Title alignment
nl_NL: Titeluitlijning

en: Title format
nl_NL: Titelopmaak

en: Title position
nl_NL: Titelpositie

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Titles & text
nl_NL: Titels en tekst

en: To
nl_NL: Aan

en: To edit, simply click on this block of text.
nl_NL: Om te bewerken, klik eenvoudig op dit blok met tekst.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
nl_NL: Koop de [link]Premium-versie[/link] om de verzending te hervatten

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
nl_NL: Voer je e-mailadres in om aan te melden voor onze geweldige nieuwsbrief. Je ontvangt een bevestigingsmail.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
nl_NL: Naar welk adres moeten alle onbestelbare e-mails gestuurd worden? Koop de [link]Premium-versie[/link] om dit automatisch af te handelen.

en: Today you have sent %1$s emails
nl_NL: Vandaag heb je %1$s e-mails verzonden

en: Today's statistics
nl_NL: Statistieken van vandaag

en: Toggle Geeky Options
nl_NL: Schakel over naar speciale opties

en: Top links
nl_NL: Toplinks

en: Total clicks
nl_NL: Totaal aantal kliks

en: Total number of posts or pages
nl_NL: Totaal aantal berichten of pagina's

en: Total of batch
nl_NL: Grootte van de stapel

en: Total of subscribers
nl_NL: Totaal aantal abonnees

en: Try MailPoet 3
nl_NL: Probeer MailPoet 3

en: Try Risk-Free
nl_NL: Probeer zonder risico's.

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
nl_NL: Probeer ze zelf, wij waren onder de indruk van de gratis versies.

en: Try the new (and much better) MailPoet now
nl_NL: Probeer de nieuwe (en veel betere) MailPoet nu

en: Try the new version 3 today.
nl_NL: Probeer versie 3 vandaag nog.

en: Try the online demo
nl_NL: Probeer de online demo

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Type name of your new list
nl_NL: Typ de naam van de nieuwe lijst

en: Type of date:
nl_NL: Type datum:

en: Unconfirmed
nl_NL: Onbevestigd

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
nl_NL: Niet-bevestigde inschrijvers ontvangen vanaf nu je nieuwsbrieven zonder dat hun inschrijving geactiveerd dient te worden.

en: Unique clicks
nl_NL: Unieke kliks

en: Unlisted
nl_NL: Niet in de lijst

en: Unopened
nl_NL: Niet geopend

en: Unsubscribe
nl_NL: Opzeggen

en: Unsubscribe from all lists
nl_NL: Afmelden van alle lijsten

en: Unsubscribe from list: %1$s
nl_NL: Afmelden van de lijst: %1$s

en: Unsubscribe link
nl_NL: Afmeld-link

en: Unsubscribe page
nl_NL: Afmeldpagina

en: Unsubscribed
nl_NL: Opgezegd

en: Unsubscribed on %1$s
nl_NL: Opgezegd op %1$s

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Plugin
nl_NL: Plugin bijwerken

en: Update list
nl_NL: Lijst bijwerken

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
nl_NL: Update naar MailPoet-versie "%1$s" is mislukt.

en: Updated Weekly
nl_NL: Wekelijks geüpdatet

en: Upgrade DKIM key
nl_NL: DKIM-key bijwerken

en: Upgrade to Premium – Save 50%
nl_NL: Upgrade naar Premium - Bespaar 50%

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Theme (.zip)
nl_NL: Thema uploaden (.zip)

en: Upload a file
nl_NL: Bestand uploaden

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
nl_NL: Uploadfout, bestand %1$s is te groot! (MAX: %2$s)

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden mislukt.

en: Upload stopped.
nl_NL: Uploaden gestopt.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nl_NL: of

en: Use `view_in_browser_link` instead.
nl_NL: Gebruik in plaats daarvan de `view_in_browser_link`.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
nl_NL: Gebruik een mailadres van je domein, zoals <strong>info@%s</strong> om de spam-map te vermijden of zelfs geblokkeerd te worden.

en: Use reCAPTCHA to protect MailPoet subscription forms. [link]Sign up for an API key pair here[/link].
nl_NL: Gebriuk reCAPTCHA om je MailPoet inschrijvingsformulieren te beschermen.  [link]Schrijf je nu in om een API sleutel te verkrijgen[/link].

en: Use the same method as the one used for your WP site.
nl_NL: Gebruik dezelfde methode die je ook voor de WP-website gebruikt.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
nl_NL: Gebruik deze URL in de cron-job: [cron_url]

en: Used for communication between your site and Google. Be sure to keep it a secret.
nl_NL: Wordt gebruikt voor communicatie tussen je site en Google. Hou het veilig verborgen.

en: Used in the HTML code your site serves to users.
nl_NL: Wordt gebruikt in de HTML code die je website gebruikt voor je gebruikers.

en: User choice: %s
nl_NL: Gebruikerskeuze: %s

en: User has been inserted.
nl_NL: Gebruiker is ingevoegd.

en: User has been updated.
nl_NL: Gebruiker is bijgewerkt.

en: User has not been inserted.
nl_NL: Gebruiker is niet ingevoegd.

en: User has not been updated.
nl_NL: Gebruiker is niet bijgewerkt.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
nl_NL: Gebruikers kunnen nog steeds het Antwoord-aan adres veranderen voor hun nieuwsbrief. Netwerkbeheerders kunnen nog steeds de verzendmethode per site aanpassen.

en: Validate for:
nl_NL: Valideren voor:

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Verify that the date in blue matches the original one.
nl_NL: Verifieer dat de datum in blauw overeenkomt met de originele datum.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
nl_NL: Zeer krachtig, maar met een gecompliceerde gebruikersinterface.

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View all
nl_NL: Alles bekijken

en: View all lists
nl_NL: Alle lijsten bekijken

en: View all themes by %1$s
nl_NL: Alle thema's bekijken van %1$s

en: View author's website
nl_NL: Website van de auteur bekijken

en: View by lists
nl_NL: Filter per lijst

en: View in browser link
nl_NL: Link om browser te bekijken

en: View newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief bekijken

en: View stats or edit
nl_NL: Statistieken bekijken of bewerken

en: View subscribers
nl_NL: Abonnees bekijken

en: View the 2-minute video
nl_NL: Bekijk de 2 minuten durende video

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
nl_NL: Bezoekers die een reactie geven op een bericht, kunnen op een vak aanvinken om zich te abonneren.

en: Visual
nl_NL: Wysiwyg

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
nl_NL: Wil je opnieuw beginnen? Dit zal MailPoet verwijderen en opnieuw installeren.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
nl_NL: Pas op! Als je dit thema opnieuw installeert worden alle bestanden in de map /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s overschreven. Weet je zeker dat je opnieuw wilt installeren?

en: Watch the MailPoet 3 install video
nl_NL: Bekijk de MailPoet 3 installatie video

en: We built our all-new MailPoet Sending Service specifically to handle the demands of WordPress. With more than 30+ million emails now passing through our servers each month, enjoy high open rates with our industry-leading 97.5% deliverability rate.
nl_NL: We hebben onze geheel nieuwe MailPoet verstuurdienst speciaal gebouwd om aan de eisen van WordPress te voldoen. Met meer dan 30 miljoen e-mails die nu elke maand onze servers passeren, geniet je van hoge open rates met ons toonaangevend percentage van 97,5% leverbaarheid.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
nl_NL: Het thema kon niet worden geïnstalleerd. Het heeft niet het juiste bestandsformaat.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
nl_NL: Er zijn geen geldige adressen te vinden in de eerste 10 rijen.

en: We don’t officially support IIS (you can still try)
nl_NL: We ondersteunen officieel geen IIS (je kunt het wel proberen)

en: We don’t officially support Multisite (it is still usable)
nl_NL: We ondersteunen officieel geen Multisite (het is wel bruikbaar)

en: We don’t officially support right-to-left language (it is still usable)
nl_NL: We ondersteunen officieel geen rechts-naar-links talen (het is wel bruikbaar)

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
nl_NL: Alle niet afgeleverde e-mails staan in de wachtlijst, zodat je ze later alsnog kunt verzenden.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
nl_NL: We ontvingen %1$s berichten van de gebruiker %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
nl_NL: We raden deze plugin aan als een goed alternatief voor WPML voor meertalige sites. De plugin is licht, rechttoe rechtaan, en laat de core van je site grotendeels intact. Elke taal heeft zijn eigen site in je WordPress Multisite-installatie. Werkt geweldig met MailPoet.

en: We redesigned our drag-and-drop designer so it’s sleeker and more intuitive than ever. With over 20 templates to choose from (all free!), you’ll delight and impress subscribers when your emails land in their inboxes.
nl_NL: We hebben onze drag-and-drop ontwerper opnieuw ontworpen, zodat deze gestroomlijnder en intuïtiever is dan ooit. Met meer dan 20 templates om uit te kiezen (allemaal gratis!), zal je blij zijn en indruk maken op abonnees wanneer jouw e-mails in hun inbox belanden.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
nl_NL: Wij raden je aan een cron-job te definiëren. [link]Lees meer hierover[/link] op support.mailpoet.com

en: We use MailPoet to run MailPoet, so we protect your data as if it were our own. In just a few clicks, you can create GDPR-friendly sign-up forms that help you comply with European privacy regulations.
nl_NL: We gebruiken zelf MailPoet om MailPoet te gebruiken, we beschermen jouw gegevens alsof het onze eigen gegevens zijn, je kunt ook GDPR-proof inschrijvingsformulieren maken die je helpen om te voldoen aan de Europese privacyregels.

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
nl_NL: We konden geen contact maken met de API, de site kan onbereikbaar zijn. Probeer het later nogmaals.

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome Page!
nl_NL: Welkomstpagina!

en: We’re Phasing Out MailPoet 2
nl_NL: We faseren MailPoet 2 uit

en: We’re happy to chat with you! With team members spread around the world, MailPoet offers fast, reliable and friendly support via email and live chat. Prefer to DIY? Our knowledge base is always online. Reach out any time — we’re real humans and here to help.
nl_NL: We zijn blij om met je te chatten! Onze teamleden zijn verspreid over de wereld en MailPoet levert snelle, betrouwbare en vriendelijke support zowel via e-mail als live-chat. Doe je het liever zelf? Onze kennisbank is altijd online. Bereik ons eender wanneer - we zijn er altijd om jou te helpen.

en: We’ve rebuilt it from the ground up to give you better performance and stability, a stunning new interface, all-new integration with the MailPoet Sending Service, and updated plans offering better value. On the other hand, the old MailPoet is only getting security updates.
nl_NL: We hebben het volledig opnieuw gebouwd om je betere performantie en stabiliteit, een nieuwe interface, een volledig nieuwe integratie met de MailPoet verstuurdienst en bijgewerkte abonnementen met een betere prijs. De oude versie van MailPoet krijgt enkel nog veiligheidsupdates.

en: What type of newsletter is this?
nl_NL: Wat voor type nieuwsbrief is dit?

en: What's new?
nl_NL: Wat is er nieuw?

en: When a new WordPress user is added to your site...
nl_NL: Wanneer een nieuwe WordPress-gebruiker toegevoegd wordt aan je site...

en: When failed permanently
nl_NL: Indien definitief mislukt

en: When mailbox is full
nl_NL: Als de mailbox vol is

en: When mailbox is not available
nl_NL: Als de mailbox niet beschikbaar is

en: When message is delayed
nl_NL: Als het bericht vertraagd is

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
nl_NL: Voor het opzetten van een systeem voor onbestelbare post heb je twee verschillende e-mailadressen nodig: één retouradres voor onbestelbare e-mails en één voor het doorsturen van e-mail.

en: When someone subscribes
nl_NL: Wanneer iemand zich abonneert

en: When someone subscribes to the list...
nl_NL: Wanneer iemand zich abonneert op de lijst...

en: When someone unsubscribes
nl_NL: Wanneer iemand opzegt

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
nl_NL: Wanneer abonnees op de activeringslink klikken, worden zij doorgestuurd naar een door jou gekozen pagina.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
nl_NL: Als de bestelling om een ongewone reden mislukt en we niet zeker weten wat te doen, stuur dan door naar:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
nl_NL: Als de abonnee op 'beantwoorden' klikt, zal de mail naar dit adres gestuurd worden.

en: When there's new content...
nl_NL: Wanneer er nieuwe inhoud is...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
nl_NL: Als je aangemerkt bent als spammer, stuur dan het onbestelbare bericht naar

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
nl_NL: Als je moet bevestigen dat je een persoon bent, stuur dan de e-mail door naar:

en: When...
nl_NL: Als...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
nl_NL: Welk uittreksel wordt er gebruikt? [link]Lees meer[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
nl_NL: Wie mag de instellingen van MailPoet aanpassen?

en: Who can create newsletters?
nl_NL: Wie kan nieuwsbrieven aanmaken?

en: Who can manage subscribers?
nl_NL: Wie kan abonnees beheren?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
nl_NL: Wie mag het tabblad stijlen zien in de wysiwyg-editor?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
nl_NL: Wie mag het tabblad thema's zien in de wysiwyg-editor?

en: Widget Settings
nl_NL: Widget-instellingen

en: With our handy migration tool, you can quickly copy over your subscribers, settings, and forms to MailPoet 3. You’ll need to recreate your email designs, but there’s no learning curve here. Just a friendly and familiar interface you know—only better.
nl_NL: Met onze handige migratietool kan je snel je abonnees, je instellingen en formulieren kopiëren naar MailPoet 3. Je zal wel je ontwerpen opnieuw moeten aanmaken, maar er is geen leercurve. De interface is gemakkelijk en voelt vertrouwd aan, hij is alleen beter.

en: With this segment
nl_NL: Met dit onderdeel

en: Wondering what’s new? Check out [link]the change log[/link]
nl_NL: Benieuwd wat er nieuw is? Bekijk [link]de wijzigingen[/link]

en: WordPress Posts' Images
nl_NL: Afbeeldingen uit WordPress-berichten

en: WordPress Users
nl_NL: WordPress-gebruikers

en: WordPress post
nl_NL: WordPress-bericht

en: WordPress user display name
nl_NL: Wordpress gebruikersnaam

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
nl_NL: Wow! Bedankt dat je al zolang deel uitmaakt van onze  gebruikersgroep.

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Year, month
nl_NL: Jaar, maand

en: Year, month, day
nl_NL: Jaar, maand, dag

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, I want to purchase Premium version 2
nl_NL: Ja, ik wil Premium versie 2 kopen

en: Yes, add me to your mailing list.
nl_NL: Ja, voeg mij toe aan je e-maillijst.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
nl_NL: Oei! Kon geen enkele abonnee vinden.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
nl_NL: Oeps! Om een formulier te wijzigen, heb je minstens 1 lijst nodig.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
nl_NL: Let op: je overschrijdt bijna de limiet van %1$s abonnees voor de gratis versie van MailPoet. Gelieve op te waarderen naar de [link]Premium[/link]-versie, die geen limiet heeft en meer mogelijkheden biedt.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
nl_NL: Jakkes. Deze browser wordt waarschijnlijk niet ondersteund. Download de laatste versie van [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]InternetExplorer[/linkie] of [linksafari]Safari[/linksafari]. Lijkt het te werken?[link_ignore]Ga dan verder[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
nl_NL: Helaas, je overschrijdt de limiet van 2000 abonnees voor de gratis versie van MailPoet (totaal %1$s). Verzenden is nu uitgeschakeld. Gelieve je versie op te waarderen naar de [link]Premium[/link]-versie, die geen limiet heeft.

en: You Asked, We Built It!
nl_NL: Je vroeg ernaar, we hebben het gebouwd!

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
nl_NL: Je staat op het punt het thema %1$s te verwijderen Wil je hiermee doorgaan?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
nl_NL: Je staat op het punt om deze nieuwsbrief te verzenden. Gelieve te bevestigen.

en: You are already subscribed to : %1$s
nl_NL: Je bent al aangemeld op %1$s

en: You are already subscribed.
nl_NL: Je bent al geabonneerd.

en: You are already unsubscribed.
nl_NL: Je hebt al opgezegd.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
nl_NL: Je kan dit domein toevoegen aan de [link]accountmanager[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
nl_NL: Je kan het standaard antwoord-adres voor de nieuwsbrieven wijzigen. Deze optie wordt ook gebruikt voor activerings-emails en beheerderskennisgevingen (zit in de basisversie).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
nl_NL: Je kan dit formulier eenvoudig toevoegen aan het [link]widgets-gebied[/link] van je thema.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
nl_NL: Je kunt zelfs %1$ssocial bookmarks%2$s gebruiken, zoals deze:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
nl_NL: Je kan slechts één widget toevoegen bij het ontwerpen van een berichtkennisgeving die verzonden wordt direct nadat een artikel gepubliceerd is

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
nl_NL: Je kan enkel <%= chars %> item<%= plural %> selecteren

en: You cannot use the DKIM signature option...
nl_NL: Je kan de DKIM-ondertekeningsoptie niet gebruiken...

en: You have attempted to queue too many files.
nl_NL: Je probeerde te veel bestanden in de wachtrij te plaatsen.

en: You have been a MailPoet user for %s.
nl_NL: Je bent al %s een MailPoet-gebruiker.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
nl_NL: Heb je feedback over deze statistieken? [link]Neem contact op[/link] met ons om het te laten weten.

en: You have to select at least 1 list
nl_NL: Je moet tenminste 1 lijst selecteren

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
nl_NL: Heb je een fout gemaakt? [link]Maak de uitschrijving ongedaan[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
nl_NL: Het kan nodig zijn de optie <i>Zelf-ondertekende certificaten</i> in te schakelen.

en: You may only upload 1 file.
nl_NL: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
nl_NL: Je dient de MailPoet Premium-plugin te activeren.

en: You need to select a type for this field
nl_NL: Je moet een type selecteren voor dit veld

en: You need to select at least one list.
nl_NL: Je moet tenminste één lijst selecteren.

en: You need to specify a name for this field
nl_NL: Je moet een naam opgeven voor dit veld

en: You need to specify a value for your checkbox
nl_NL: Je moet een waarde opgeven voor het aanvinkvak

en: You need to wait %s seconds before subscribing again.
nl_NL: Je moet %s seconden wachten om opnieuw in te schrijven.

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
nl_NL: Je hebt een SMTP-wachtwoord opgegeven maar wachtwoordverificatie is niet nodig, je kan eventueel de SMTP-autorisatie inschakelen.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
nl_NL: De plugin is bijgewerkt! Het is net alsof je het nieuwste gadget hebt, maar dan beter.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
nl_NL: Je dient CSS-kennis te hebben om een ontwerp naar eigen smaak te kunnen maken.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
nl_NL: Je dient je DNS bij te werken wanneer je een upgrade uitvoert.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
nl_NL: Setup klaar. Je hebt met succes met Gmail verzonden.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
nl_NL: Je bent bijna klaar. Klik op deze [link]link[/link] om de zojuist gekochte licentie te activeren.

en: You're import file is not valid.
nl_NL: Het importbestand is niet geldig.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
nl_NL: Je gebruikt een oudere DKIM-key die niet door Gmail ondersteund wordt.

en: You've been subscribed!
nl_NL: Je bent geabonneerd!

en: You've subscribed to: %1$s
nl_NL: Je bent aangemeld op %1$s

en: You've successfully subscribed.
nl_NL: Je bent met succes aangemeld.

en: You've unsubscribed!
nl_NL: Je hebt opgezegd!

en: You've updated to %1$s
nl_NL: Je hebt bijgewerkt naar %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
nl_NL: De Google Campaign-code mag uitsluitend uit letters, cijfers, spaties en koppeltekens bestaan.

en: Your Premium licence has expired.
nl_NL: Je Premium-licentie is verlopen.

en: Your SPF record
nl_NL: Je SPF-record

en: Your auto newsletter has been activated.
nl_NL: Je automatische nieuwsbrief is geactiveerd.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
nl_NL: Je gloednieuwe lijst wacht op haar eerste abonnee.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
nl_NL: Je browser heeft beperkingen mbt het uploaden van grote bestanden met de multi-uploader. Gebruik de browser-uploader voor bestanden groter dan 100MB.

en: Your company's address
nl_NL: Je bedrijfsadres

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
nl_NL: De bevestigingslink is verlopen, gelieve je opnieuw te abonneren.

en: Your daily newsletter stats
nl_NL: Je dagelijkse nieuwsbriefstatistieken

en: Your email could not be saved
nl_NL: Je e-mail kon niet opgeslagen worden.

en: Your email has been saved
nl_NL: Je e-mail is opgeslagen.

en: Your email preview has been sent to %1$s
nl_NL: Je e-mailvoorbeeld is verzonden naar %1$s

en: Your form could not be saved.
nl_NL: Je formulier kon niet worden opgeslagen.

en: Your form has been saved.
nl_NL: Je formulier is opgeslagen.

en: Your latest newsletter is being sent.
nl_NL: Je laatste nieuwsbrief wordt verzonden.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
nl_NL: Je licentie staat geen extra domeinen meer toe. Upgrade vanaf de [link]accountmanager[/link]

en: Your lists
nl_NL: Je lijsten

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
nl_NL: Je localhost heeft mogelijk geen e-mailserver. Je kan dit testen door uit te loggen en door vervolgens op de inlogpagina van WordPress op de link "Wachtwoord vergeten?" te klikken. Ontvang je dan een e-mail van WordPress om het wachtwoord te wijzigen?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
nl_NL: Je website is nog niet gelanceerd? Plaats dan met deze premium-plugin een formulier om e-mailadressen te verzamelen op een binnenkort te verschijnen pagina.

en: Your own website
nl_NL: Je eigen website

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
nl_NL: Je verzoek levert geen abonnees op. Pas de filters aan!

en: Your request has failed
nl_NL: Je aanvraag is mislukt

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
nl_NL: Je verzend-instellingen ([setting]) kunnen niet zo snel verzenden naar [number] abonnees. Verwacht vertraging in aflevering. [link]Meer lezen[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
nl_NL: De server weigert blijkbaar om meer e-mails te verzenden.

en: Your server cannot run MailPoet.
nl_NL: Je server kan MailPoet niet draaien.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
nl_NL: De server ondersteunt geen externe uitwisseling.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
nl_NL: Je server mist een of meerdere belangrijke PHP-functies om goed te kunnen draaien: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
nl_NL: De configuratie van je server laat ons niet toe om de installatie van MailPoet te voltooien!

en: Your settings are saved.
nl_NL: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
nl_NL: Een abonnee moet minimaal 2 keuzes hebben

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
nl_NL: Je PHP versie is verouderd. Als je niet binnenkort een nieuwe versie installeert zullen nieuwe versies van MailPoet niet werken.

en: Your vote could not be recorded.
nl_NL: Je stem kon niet opgeslagen worden.

en: Your vote has been recorded.
nl_NL: Je stem is opgeslagen.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
nl_NL: Je hostingprovider hanteert restricties. Voor de zekerheid adviseren wij 70 e-mails per uur. [link]Lees meer hierover[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
nl_NL: Je website lijkt geen licentie te hebben! Log in op de [link]account manager[/link] om een licentie toe te voegen voor deze website.

en: You’re using an old version of MailPoet. This version does not get improvements any longer. [link]It’s easy to switch to the new MailPoet.[/link]
nl_NL: Je gebruikt een oude versie van MailPoet. Deze versie krijgt niet langer verbeteringen.  [link]IHet is gemakkelijk om over te stappen naar de nieuwe MailPoet.[/link]

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
nl_NL: Joepie, het werkt. Je kan nu naar believen e-mails versturen.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
nl_NL: Wij hebben je aan onze lijst toegevoegd. Je hoort binnenkort van ons.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
nl_NL: [link]Negeer[/link] deze melding.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
nl_NL: [link]Kom erachter[/link] hoe je dit kunt verbeteren.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
nl_NL: [link]Instructie[/link] om je eigen thema te maken.

en: [link]Install MailPoet 3[/link] to claim your discount.
nl_NL: [link]Installeer MailPoet 3[/link] om je korting te claimen.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
nl_NL: [link]Lees hier hoe je je PHP versie kunt bijwerken.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
nl_NL: [link]Lees meer op support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Read the FAQ on MailPoet version 2[/link] (your version)
nl_NL: [link]Lees de FAQ over versie 2 van MailPoet[/link] (jouw versie)

en: [link]Show more details.[/link]
nl_NL: [link]Toon meer details.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
nl_NL: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] en [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode]-versies zijn ook beschikbaar.

en: [send_method] works with MailPoet
nl_NL: [send_method] werkt met MailPoet

en: above content
nl_NL: boven inhoud

en: above text block and image
nl_NL: boven tekstblok en afbeelding

en: alternate left & right
nl_NL: afwisselend links en rechts

en: and the footer?
nl_NL: en de footer?

en: any role
nl_NL: elke rol

en: art
nl_NL: kunst

en: below content
nl_NL: onder inhoud

en: bounced
nl_NL: onbestelbaar

en: business
nl_NL: zakelijk

en: center
nl_NL: centreren

en: clicked
nl_NL: aangeklikt

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: day(s) after.
nl_NL: na dag(en).

en: drop content here
nl_NL: hier inhoud plaatsen

en: e.g.:smtp.mydomain.com
nl_NL: bijv. : smtp.mijndomein.nl

en: education
nl_NL: onderwijs

en: emails
nl_NL: e-mails

en: empty
nl_NL: leeg

en: every 10 minutes
nl_NL: elke 10 minuten

en: every 15 minutes
nl_NL: elke 15 minuten

en: every 2 hours
nl_NL: elke 2 uur

en: every 2 minutes
nl_NL: elke 2 minuten

en: every 30 minutes
nl_NL: elke 30 minuten

en: every 5 minutes
nl_NL: elke 5 minuten

en: every hour
nl_NL: elk uur

en: every minute
nl_NL: elke minuut

en: excerpt
nl_NL: uittreksel

en: food
nl_NL: voedingsindustrie

en: full post
nl_NL: volledig bericht

en: go back to Step 1
nl_NL: ga terug naar Stap 1

en: go to page
nl_NL: ga naar pagina

en: government
nl_NL: overheid

en: has been activated.
nl_NL: is geactiveerd.

en: has been de-activated.
nl_NL: is gedeactiveerd.

en: heading 1
nl_NL: kop 1

en: heading 2
nl_NL: kop 2

en: heading 3
nl_NL: kop 3

en: health and sports
nl_NL: gezondheid en sport

en: hey, click on this text!
nl_NL: hallo, klik op deze tekst!

en: hour(s)
nl_NL: uur (uren)

en: hour(s) after.
nl_NL: na uur (uren).

en: if there's new content
nl_NL: als er nieuwe inhoud is

en: iframe version
nl_NL: iframe-versie

en: immediately
nl_NL: onmiddellijk

en: immediately.
nl_NL: onmiddellijk.

en: in any WordPress role
nl_NL: in elke WordPress-rol

en: in text block
nl_NL: in tekstblok

en: insurance
nl_NL: verzekeringen

en: left
nl_NL: links

en: manufacturing
nl_NL: productie

en: marketing and media
nl_NL: marketing en media

en: medium
nl_NL: gemiddeld

en: monthly every...
nl_NL: maandelijks iedere...

en: monthly on the...
nl_NL: maandelijks op de...

en: moved to the trash.
nl_NL: verplaatst naar de prullenbak.

en: newest
nl_NL: nieuwste

en: no
nl_NL: nee

en: no image
nl_NL: geen afbeelding

en: non profit
nl_NL: nonprofit-organisaties

en: of
nl_NL: van

en: of %1$s
nl_NL: van %1$s

en: oldest
nl_NL: oudste

en: once a day at...
nl_NL: eenmaal per dag om...

en: opened
nl_NL: geopend

en: or simply [link]go back to design[/link].
nl_NL: of [link]ga terug naar het ontwerp[/link].

en: other
nl_NL: overig

en: photography
nl_NL: fotografie

en: play with this image
nl_NL: speel met deze afbeelding

en: reCAPTCHA secret key
nl_NL: reCAPTCHA geheime sleutel

en: reCAPTCHA site key
nl_NL: reCAPTCHA site sleutel

en: real estate
nl_NL: vastgoed

en: religious
nl_NL: religieus

en: right
nl_NL: rechts

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
nl_NL: bekijk links met een [link]Premium-versie[/link].

en: selected
nl_NL: geselecteerd

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

[ctx: settings tab title]
en: Basics
nl_NL: Basisinstellingen

[ctx: settings tab title]
en: Forms
nl_NL: Formulieren

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
nl_NL: Verzenden met...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
nl_NL: Inschrijfbevestiging

en: show as list
nl_NL: als lijst tonen

en: show message
nl_NL: bericht tonen

en: small
nl_NL: klein

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
nl_NL: abonnees zullen "%1$s" ontvangen na importeren.

en: technology
nl_NL: technologie

en: title only
nl_NL: enkel de titel

en: total max upload file size : %1$s
nl_NL: totale maximumgrootte van de te uploaden bestanden: %1$s

en: travel
nl_NL: reisbranche

en: undelivered
nl_NL: niet afgeleverd

en: underline
nl_NL: onderstrepen

en: unopened
nl_NL: ongeopend

en: unsubscribed
nl_NL: opgezegd

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
nl_NL: is niet geactiveerd omdat vereist is dat <strong><a href="%s">%s</a></strong> vooraf geïnstalleerd en geactiveerd wordt.

en: week(s)
nl_NL: week (weken)

en: week(s) after.
nl_NL: na week (weken).

en: weekly on...
nl_NL: wekelijks op...

en: which you have pasted
nl_NL: die je geplakt hebt

en: yes
nl_NL: ja
